... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Allah'ın Yüreği

pır pır eder yüreği...
akşama fincan böreği...

allahcc'ye kafir diye laf eden bi gerizekalı takım var ya; hah işte, ekşisözlük'ün böğründen alınma bu çağrı onlara gelsin:

Benim aklıma meşhur "I Want You" afişi geldi şahsen. Allah beni seviyormuş, noluyo lan dedim bi, bi kıllandım. Hayır benim merak ettiğim, bir diş macunu reklamını gereğinden fazla iddialı diye değiştirten rekabet kurumu bu tarz muğlaklıklara elleşemiyor mu?

Kaynak veriyorum (misyonerlik yapmıyorum lan!) http://allahitanimak.jesus.net/ Ferrari'sini Satan Bilge ile Chicken Soup for the Soul arası bir site. Girin bakın, komikli.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!