... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

1 Ekim 2010

1 Ekim 2010 bizim meslek için bir dönüm noktası kabul edildi. Dönüm noktası deyince de hep olumlu bir şey geliyor akla; sanki tüm dönümler iyiye doğru olurmuş gibi. Bizimkisi dibe dönüm de olabilirdi pekala. İçeri dönüm. Karadelik gibi kendi kendimizi yutabilirdik.

Bir şeyin bir günde değişeceğini; yok olacağını veya düzeleceğini düşünmek çok komik değil mi? Ne olacaktı ki, bir günde yasa mı çıkacaktı, şirketler mi kapanacaktı, araştırma mı sonlanacaktı?

Nitekim; kalktık, herkes birbirine günaydın dedi ve işine devam etti. Tıpkı her şeyin değişeceğini düşündüğümüz 18. yaşgünümüzün sabahı gibi.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!