... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Kalbimi kıra kıra

3 şarkı dinliyorum bu aralar sıkça, kalbimin kırıldığını fiziksel olarak hissediyorum, bildiğin kırılıyor yahu; mesela ofiste otururken dinliyorum dimi, dinginleşiyorum ama yüzümden içim görünüyor, açıklama yaptım geçenlerde Bahar'a "kalp kıran şarkılar bunlar" diye, anlamadığını sanıyorum.

Anlamadı tabi çünkü mutluydu; ben de mutlu olduğum bir anda dinlediğimde hepsini, kendimi çok iyi hissedeceğimi biliyorum.

Glen Hansard & Marketa Irglova - Falling Slowly (hele bunun yüzünden, Once'ı kendi başıma izlemeye elim gitmiyor. Vec, gel birlikte izleyelim lan?)

Bu aralar sürekli ama sürekli yeni bir şey dinlemem gerekiyor, tatminsizlik de değil, açlıktan; içimi müzikle dolduruyorum. Mütemadiyen kulaklıkla gezen biri olsam da statükoculuğum pistir aslında benim ve metastaz yapmıştır müzik zevkime dahi. Gel gör ki, 25. kürde galiba iyileşiyorum.

Hayatımda böyle bir dönemi ilk kez geçiriyorum.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!