... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

bi' fırt

İnsanların neden sigaraya başladıklarını çok iyi anlıyorum. Nefessiz kalıyorlar çünkü, etraflarındaki insanlar tarafından, aileleri, dostları veya kendilerini en çok sevdiği iddia edilenler tarafından emilen hayat enerjilerini, sigaradan geri almaya çalışıyorlar.

Nefes nefestir, kirli de olsa, temiz de olsa nefestir işte; mutlu eder, umut verir, yalandan da olsa güzel gösterir her şeyi bir süre için, tozpembe gösterir.

Şimdi, şu an bi' fırt lazım bana. Günümün bundan sonrası resmi olarak çok kötü geçecek zira.

***

Çalışıyor olmanın iyi yanı, kafanız attığında kendinizle kalmayacak olmaktır. Kötü yanı, başka bir şeye kafanız atsa bile “sikecem ha!” deyip, işi bırakıp gidememektir.

Ailenin iyi yanı, kafanız attığında kendinizle kalmayacak olmaktır. Kötü yanı, onlara kafanız atsa bile “sikecem ha!” deyip, yine onları bırakıp gidememektir.

Gitmek, ama yine de gidememektir işte!

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!