... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Analog

Şu aşağıdaki ilan bana hitap ediyor sanırım ama ben sadece iPod'ları anladım. Yaşlandım mı ne, kendi jenerasyonumun teknolojisine ayak uyduramaz hale geldim.

Günün birinde telefonun ekranına çok yakından ve kısık gözlerle bakıp "bu gelen #ff'i ne yapacağım şimdi ben?" diye soracağım çocuğuma... A pardon, o gelen #ff ne, ne işe yarar, şu an bile bilmiyorum ki zaten!

Vallahi ben kartvizitliğimle, daktilomla ve yön duygusuzluğumla mutluyum ya; analog bir insan olmayı seviyorum. Dijitallik aşkı öldürmesin, Garanti de bana hediye etmeyiversin: iPod'umu kendim alırım, tek başıma kendim takarım, e yani!

1 yazmadan duramayan var!:

bence tamamını ingilizce yazsalar ya da tam tersi daha anlaşılır olcakmış:p

 
Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!