... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Reductio Ad Absurdum

2 puan daha'dan devam...

(...) Sonra bir pazar sabahı kalkıyorum, içim tertemiz, ferah. Yatağımda topak haline gelip Game of Thrones izliyorum. Kuzen son zamanların en güzel sütlü kahvesini yapıp getiriyor (sütlü kahve içmeyi ne zaman unuttum?) Bir sigara yakıyorum. Yapmak istediklerimi düşünüyorum, yalnız yapmak istemediklerimi de. Bunları yazmaya karar veriyorum aniden.

Secret'a inanmam, çift kişilik yatakta çapraz yatmaya inanırım. Lakin, pozitif düşünceyi yadsıyacak değilim. Kafayı hafiften kırmış gibi görünmeyi göze alarak, bundan sonra yalnız gitmek istemediğim yerleri, yalnız izlemek istemediğim filmleri, ancak birine ithaf edilirse anlamlı olacak her şeyi bir başlık altında toplayacağım: Reductio Ad Absurdum, yani "Olmayana Ergi". Keko şeyler olmayacak, öyle mıçmıç hiç tarzım değil. Şeklini kestiremiyorum henüz; mektup olur, şiir olur, alıntı olur, sadece bir görsel olur içimdekini anlatan... Yazarken biri veya birkaç kişi olabilir veya kimse olmayabilir aklımda. Bilemezsiniz. Ben de bilemem. Önemli de değil. Derdim herhangi birini bulmak değil, hiçbir zaman da olmadı.

Bence, anladınız siz beni...

2 yazmadan duramayan var!:

bence ben anladım seni bellatrix :) ben de tam tersine, artık paylaşmak istediklerimi "o"nun gelmesini beklemeden, "o" varmış gibi yaşamaya karar verdim daha bugün.

bakalım nasıl gidecek ikimizinki de.

 

İkimiz için de en hayırlısını diliyorum o zaman :D

 
Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!