... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

İyi mafya Polat ve düşük omuzları


K
urtlar Vadisi'nin, oyunculukların kötülüğünden gözlerimin yaşardığı ilk bölümlerinde bile Polat Alemdar karakteri bu kadar cibilliyetsiz görünmemişti gözüme. Kurtlar Vadisi'nin tümü birleşip Polat'a pusu kurmuş zannettim yandaki fotoğrafı ilk gördüğümde.

Bu fotoğraf bana şunu diyor: "Ben artık unumu eledim, eleğimi de duvara astım anne (Küçük Emrah 'anne'si), beni bırakın bu caddelerde, evime, köyüme gideyim, hadi bism..."

Ey iyi mafya Polat; yakıştı mı senin racon değil kafa kesen tarzına bu omuzları düşmüş, gülsem mi ağlasam mı bilemediğin poz? Bu gülümseme müstehzi bile değil ki!

Olmamış diyoruz.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!