... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

dün, yeniden, benim yeni evden

Biliyor musun (ama nerden bileceksin), biz bu tarafın en güzel yerinde yaşıyoruz sanırım artık. Kapıcımız bile daha kapıcı, komşularımız daha insan. Herkes gülümsüyor, filan. Çoluk çocuk bağırtısı yok, mutlu herkes sanki.

Yoksa bana mı öyle geliyor yahu?
Yok canım... O kadar da değildir.

Bizim yeni ev, apartmanın üç tarafını görüyor. Bir tek benim pencerem evin önünden geçen sokağa bakıyor ama. Gelsen duracağın sokağa yani. Geçen gün pencerenin önünde manasızca dikilip karşıdaki üniversite bozmasının neon tabelasına bakıyordum. Sokağa kaydırdım gözümü. Seni orada dikilirken gördüm sandım, ki olacak iş değildi. Gülümsediğini bile gördüğüme yemin edebilirdim halbuki.

Vardın ya da yoktun. Ama güzeldin yine de.


"everyone has their obsession..."(21 Ekim 2011, Avrupa yakası)
Başlık ilhamı: Malt - Yeniden

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!