... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Film gelirse Ekim'e kadar...

Ah be.

Şu Film Ekimi gelip çattıkça nasıl üzülüyorum haddi hesabı yok. Aklıma yurtdışı dönüşü iki haftada gitmem gereken 3 şehir ve yapmamız gereken bir ev taşıma işi geliyor. Programımı bilemediğim için elim hiçbir yere gitmiyor. "Geldi de bana mı geldi" ila "gelirse ekime kadar..." arası durumlar mevzubahis.

İstiyorum ki zevkli biri oturup film seçsin, bilet alsın ve beni tutup filme götürsün. Hadi bu olabilir. Film Emek'te oynasın istiyorum, bak bu olamaz. Bu yıl malesef Atlas Pasajı ve G-mall arasında mekik dokunacak. Yazıklar olsun lan.
Benden daha boş ve daha şanslılar için, program açıklandı efendim:

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!