... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

"Herkes kosmopolaytın brayd alsın..."

... içinde bok var!

Çok uzun cümleler kurabilirim bununla ilgili, çoook uzun cümleler. Lakin aklımda sadece şu var şu an: Evlenmek istiyorum. Evlenmek ve bu borcam kafalılara evliliğin düğün planlamaktan, gelinlik provasına gitmekten, ev düzmekten, duvar kağıdı seçmekten ve akşam evde vereceği yemekler için işten izin almaktan ve başkasının çektiği düğün fotoğrafıyla dergiye çıkmakla gururlanmaktan farklı bir şey olduğunu göstermek istiyorum. Eğer öyle bir şey varsa, işte onu göstermek istiyorum.

Çünkü bize ballandırarak anlatılan bu. Böyle boş bir şey; kitap okumaya zaman bulamamaktan şikayet edilen bir hayat dilimi gibi evlilik.

Olamaz lan.

(Kosmopolaytın lafını gelin attı, ben tuttum.
Yukarıdaki twit için de sağol btc)

(30 Kasım 2010, Ortaköy)

1 yazmadan duramayan var!:

Uzun cümleler kursaydın keşke, merak ettim şimdi planlarını :)

 
Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!