... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

but sometimes it's a good hurt?

"Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçmiş" diyen şarkıya yalandan eşlik eder gibi yaparken bir yandan da bir çatal mezeyi ağzına atan adam, ebeveynlerinin yanında sevişme sahnesi çıkınca ilgi göstermediğini belli etmek için etrafta bir şey arar gibi yapan veya ağzına bi dilim mandalina atan çocuğun rüştünü ispatlamış hali.

Hiç dalıp gitmemek için, hiç aşk acısı çekmemek için aşık olmayan adam var. O adama Incubus'tan geliyor: Love Hurts.

"Should I surface this one man submarine?"

İlkgençliklerinde bu adamla yıllarca çıkıp, sonunda da ağzına sıçıp orda aşka dair kekremsi bir tat bırakan kız var. Askerdeki sevgilisini, iş bulamayan sevgilisini, mutsuz diye sevgilisini bırakan kız var.

Adamı artık dalıp gitmez hale getiren o kız.

O adam, o kızla hala görüşüyorsa benim korkacak hiiiçbir şeyim yok arkadaş.


(Kasım 2010, İstanbul)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!