... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Bir yıl geciktin be müdür!

Bugün bi toplantı düştü takvimime ve ben öylece baktım. Sonra güldüm kıs kıs. Neye güldüğümü sordular, aklıma bi fıkra geldi dedim. Sonra Rize fıkrasını düşündüm. Yine güldüm kıs kıs.

Şimdi bana çok eski gibi gelen bir zamanda, bir sürü, bir sürü insanın arasında yan yana düşmüştü isimlerimiz bir kere daha. Aklım çıkmıştı, kalkıp dolaşmıştım ofiste heyecanla. Halimi bilen iki kadına büyük harflerle, 25+ fontlarla bir şeyler yazmıştım.

Şimdi ise başbaşayız toplantı isteğinde. Bir sen, bir ben, bir de müdür. O müdür ki toplantıyı ayarlayan, ne diyeyim; bir yıl geciktin be müdür!


(03 Kasım 2010, Ortaköy)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!