... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Babaannen de kapalıydı!

Şu kafadalardaki hotozlar artık Süleyman Demirel kellesi boyutlarına ulaşıp komikleşmeye başladı. Dikkat çekmek için yapıldığını bile düşünüyorum. Yine de, ters bir tepkiyle karşılaşmaktan çekindiğim için geçenlerde gördüğüm bir kızın fotoğrafını çekemedim ki burada neyden bahsettiğimi gösterebileyim.

Bu, türban yasağını savunan veya herkes istediği gibi işe girsin canım bana ne, diyen bir yazı değil ve olmayacak. Sadece, türbanın benim için sadece bir bez parçası olmadığını söylemekle yetineceğim.

Ha, ifrit olduğum bir konu varsa o da, şu halleri savunurken "babaannelerimizin de Kurtuluş Savaşı'nda başı kapalıydı" ifadesinin kullanılması. Gerilip okkalı bir şut ve Yılmaz Özdil demagojisinin yaptığı asist ile, Nihat Hatipoğlu'nun Turgut Özakman'la buluşmasını sağlamak... Mükemmel bir gol, bravo, bellissimo!

"Kağnısını Yeden Elif" temalı tablo ve başı kapalı babaannelerimiz

2 yazmadan duramayan var!:

Bu zerzevat özentisi tipleri gördüğümde CONEHEADS denilen bir film vardı, o aklım agliyor koskoca üçgen kafaları ile toplumun içine sızmış uzaylıların öyküsü. Kİm derdi ki u film gerçek olacak. Al birini çarp öteki ile.

 

Hahah, ilk defa gördüm, bu yorumu okuyanlar için link vereyim bari: http://www.soundtrackcollector.com/images/cd/large/Coneheads_Warner45345.jpg

Gerçekten de yükselerek arşa değecek yakında, başımız değilse de türbanımız!

 
Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!