... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

not weak enough


Ted: ...Daha da önemlisi, bana ihtiyacı varmış gibi hissetmemi sağlıyor.

Robin: İhtiyaç mı? Kenardaki ağacı bile yardıma muhtaç hissettirir o.

Ted: Birinin sana ihtiyacı olduğunu hissetmek güzel bir şey. Ayrıca hiçbir erkek seninle birlikteyken bu duyguyu hissedemez.

(...)

Robin: İkimiz çıkarken, hiç sana ihtiyacım varmış gibi hissettirdim mi?

Barney: Hayır, hiç bana ihtiyacın olduğunu hissetmedim.

Robin: Ben de öyle düşünmüştüm... Özür dilerim.

Barney: Dur, nereye gidiyorsun? İltifat ettim... Tanıştığım kadınlar arasında başkalarına en az muhtaç olan sendin. Bu süper bir şey. Yani kimse Robin Scherbatsky'e gelip de "Baban kim bakayım" demez. Sen kendinin babasısın. Aynı zamanda annesisin. Aynı zamanda elinde tüfeğiyle küçük bir kulübede hayatta kalma mücadelesi veren, her konuda hükümeti suçlayan tuhaf amcasısın. Zaten seni böylesine... hayret verici, güçlü, çaktığım en özgür kadın yapan da bu.

(HIMYM, S06E06)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!