... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Read between the (red) lines.

MAIL 1, bir departmanın bir asistanı


Merhaba Arkadaşlar,

Bugün 1.Kattaki Malzeme dolabını her şeyi bulabileceğiniz şekilde düzelttim. Sizden bundan sonra dolabımızı düzenli tutmanızı rica ediyorum. Böylece eksiklerimizi zamanında fark edip gerekli siparişleri verebiliriz.

Teşekkürler.

Gamze


MAIL 2, bir departmanın bir çalışanı


Müthiş yeni asistan tarafından yollanan mail bu.

Sizce kırmızılarla ne ifade etmek istemiş kendisi., dayak istediğini olabilir mi acaba?MAIL 3, başka bir şirketin 'ben'i


Şöyle bi cevap verebilirsiniz bence:


Eline sağlık Gamzecim, çok iyi yapmışsın.

KADDünya devi olma iddiasında, korprıt bir şirkette olmasa komik olacak bir sürü şey, içeride çalışanlar için trajikomik olabiliyor. Nerenizle güleceğinizi bilemeyeceğiniz bir sürü hikayem var. O zaman için yaşamaya tahammülüm olduğundan, şimdi ise anlatmaya zamanım olduğundan çok çok daha fazla.


Bazı insanlara gerçekten inanamıyorum. Tsss, sometimes.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!