... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Zaman kaybı

Her hafta düzenli toplanma fikri bizden çıktı, tamam. O birkaç saat iyi kullanılsa çok da etkili olabilir gerçekten ama sırf toplantı yapıyoruz diye boş gündemler üstünden gitmek nedir?
,
Bir kere, ben kendimin bile olmayan bir tezin anket soruları için neden üç toplantımı ve takriben 5 saatimi harcıyorum? Kendimin bile olmayan çalışmaların pisliklerini temizlemek için neden günlerimi harcıyorsam, o yüzden herhalde.
,
Sonunda elde edeceğim şey "her şeye hakim olmak"tan ibaret olacak. Bu ne tür veya ne kadar bir tatmin sağlar insana? Düşünceliyim.
.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!