... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Pame!!!

Altı haftadır sirtaki öğreniyorum ve bununla ilgili oturup iki satır yazmamışım bugüne kadar - şaşırtıcı!

Çok yazacak bir şey yok halen, sadece şunu söyleyebilirim -ki şimdiye kadar ne salsalar ne tangolar istedi de gitmedim- sirtaki öğrenin. Feleği Rum meyhanelerinde söndürmeyecekseniz de öğrenin, en fazla evde bi Despina Vandi açar, olmadıysa bi Bahar patlatıp Candan Erçetin'den, kendi kendinize dans edersiniz bence. Edersiniz çünkü içiniz kıpır kıpır olacak, ertesi günkü bacak ağrınıza da değecek, garanti!

Halay misaki hasapiko'dan ziyade, kendi kendime yaptığım ve daha nice rakı bardaklarıyla yapacağım zeybekiko'dan keyif almaya bugün başladığım ve akabinde de inanılmaz rakı aşerdiğim içün, bu yazı yerini buldu aslında. Beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan ve feci şekilde kalkası olduğu halde saatler 12'yi vurana kadar da gitmeyen kadim dostum Aslı'ya da çok teşekkür ediyorum; zira özgürüm kanatlandım, durmadım ayaklandım an itibariyle :)

Daha yazacak çok şey olur, arkası sonra :)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!