... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Your Own Personal "It's Raining Men"El hubb, yani "muhabbet" veya filmde anıldığı şekliyle "kayıtsız şartsız aşk" şarkısının söylendiği hamam sahnesi, herhalde şu 7 Kocalı Hürmüz'ün en eğlenceli sahnelerinden biriydi.

çok şükür bu gece yatsıdan sonra / gökten adam, gökten erkek, gökten koca / gökten sapır sapır herif yağacak

:)

Kimse sevmedi bu filmi (izleyerek veya daha izlemeden) ama gelin görün ki, Ezel Akay'dan beklenecek kadar masalsı ve eğlenceli! Evet, ben de Nurgül Yeşilçay'ı fazla abartılı oynar buldum ama olay işin abartısında zaten: Türkan Şoray da kocaman göz kapaklarının altından baygın baygın bakarken çok doğal görünmüyordu herhalde.

Çerezlik kontenjanından izlenmeli bence...


Azıcık ansiklopedik bilgi isteyenler için tam teşekküllüyüm: http://sozluk.sourtimes.org/#18112719 veya el hubb yazıp altındakileri okuyun; özellikle 13. entry'yi.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!