... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

"Çok güzel olsam... Naz Elmas olsam?"

Naz Elmas güzel kız Allah için, gerçi bu reklamda olduğundan çok daha güzel zamanları olmuştur bence ama konumuz o değil.

Hala yakmadıysanız buyrun burdan:Arkadaş, bi bisküvi için bu kadar heder olmayı bir kenara bıraktım (çünkü orası Kanyon olduğu için bisküvi pahalıdır, birini kafalayayım da enayi bisküvisi yiyeyim diye küçük hesaplar peşinde koşuyor olabilir kızımız, ne de olsa son dizisi de yalan oldu, parası yok garibin)

Tarzan-Ceyn-Ceyn-Tarzan bir Naz Elmas, abiye kıyafetiyle kendisine (bisküvi) vermemiş bir adama "filmlere sığmasam, uçsam, kaçsam" diyor - ee, yani?

Benim merak ettiğim, bu herifin veya biz zavallı izleyicilerin şu görüntünün nesinden etkilenmesi bekleniyor? Sevimli bile değil, şımarık, mikmik diye gözünü kırpıştıran bi acayip kızcağız.

Amaaan, işte.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!