... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Erotika

Dinlediğim en heyecan verici şarkılardan olan Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk'a kendimi kaptıramamamın bir nedeni var: Klibi.
:)
Ben bu klibi ve bu papyonu unutmuşken çok daha mutluydum sanırım. Disko Kralı'nın 90lı yıllar kurcalaması -ki medya arkası inanılmaz komiktir; 80-90 döneminde çocuk olanlar için elbette-, efendime söyleyeyim, Youtube (başlı başına zaten), kaset içi prospektüsleri ve bilimum "ay şu da vardı diiiymiii" geyikleri sebebiyle unutmamızın daha iyi olacağı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyoruz.

Şu ergen sivilceli, papyonlu Levent Yüksel'den ne o sesin çıktığına inanası geliyor insanın, ne de onun bir kadını öyle-sınırsız-öyle-derin-öyle-çok sevebileceğine!

Aslında radyo güzel bir şeymiş, diyor bazen insan :)

(09 Mart 2010, Trabzon)

Ayy, çok hakkını yedim Levent'çiğimin, canım sıkıldı. O olmasaydı Okay'ın gitarıyla Sezo bir Tuana, bir Dedikodu söyleyemezdi ki! Hadi o zaman, kulağınızın pası silinsin:

http://www.youtube.com/watch?v=Y_JCAHwSf2w

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!