... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Şimdi Reklamlar

"Kocaman bir terası olacak; içinde gerçek ağaç ve çiçeklerin olduğu - öyle ot mot değil. Derin bir nefes aldım mı, temiz hava dolacak içime. Ziyaretçim hiç eksik olmayacak. Ben istediğim sürece dostlarımla dolup taşacak o ev; ama bir yandan da en huzurlu mekan olacak yeri geldiğinde, uzaktan gelince 'evim, güzel evim' dedirtecek."

Bellatrix hanım, monitör. İstanbul'un orta yerinden evini aldı. Şimdi seçkin (ve zaman zaman gürültüye dayanıklı) komşularını bekliyor.

[mesela...*]

* İstanbul'un orta yerinin neresinde olduğunu anlayamadığım Avrupa Konutları reklamlarından alıntıdır. (İstanbul'un orta yeri ya Nişantaşı'dır bence, ya da Sultanahmet - dünyanın orta yeri!)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!