... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

charlotte'sal

ben burberry'sine kusmamaya çalışan charlotte şu an, dirseklerim masada, ellerimi alnıma dayamış "where is he?!" diyorum. retorik. ironik.

gözünüzün önüne geldi mi o sahne?

"I've been dating since I was fifteen. I am exhausted."

yoruldum. yoruldum ama. dün tanıdığımız adamlar eyvallah, bu ne düşündü, ne dedi, beğendi mi, sevdi mi, küçük heyecanlar bunlar hatta, eyvallah, kabul.

ya yüz yıldır tanıdığımız adamlarla... 98934801 kere "ne oldu şimdi ben hiçbir şey anlamadım?" olmuyor. dalga mı geçiyorsunuz benimle? salak mıyım, kolay mıyım, yalan mıyım, anlamıyorum. sonra "adam güzel bakıyor" diyor biri (bi takla).

sonra eee?
adam bakmıyor ki be?
bakmıyor bile.

ben hiçbir şey anlamadım.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!