... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Ass.


Hepsinden kalacağımı düşündüğüm üç modülünden bir sınavın (ben Ass. diye kısaltıyorum, aslen Assessment ama) yüzde 88, 89 ve 93'lük skorlarla geçtim. Sınavın amacı benim işimi yapabiliyor olduğuma bir daha kanaat getirmekti. Demek ki bu işi yapabiliyormuşum ('gene kovulmadık iyi mi' serzenişimi hissederek okuyun bunları).

"Sınavdan kalırım diye ağlanandan korkacaksın asıl" düsturundan hareketle diyebiliriz ki, en düşük notu alacağı için yaygara koparanın en yüksek, ya da benim durumumda, "gene iyi" puanları alacağı klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Görseli şurdan aldım.
(04 Mayıs 2011, İstanbul)

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!