... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

dördüncü sınıf adalet anlayışı

Dördüncü sınıf emniyet müdürlerinin yazdıklarının delil yerine geçmediği bir ülkede, "yazılmadıysa olmamıştır" sloganlı bir işte çalışıyorum; ne kadar nafile bir iş yaptığımı böylece anlayabilirsiniz.

Bu ülkede yazılmış da, olmamış olabiliyor pekala!Türkiye'deki adalet sistemiyle ilgili yazılarımın hiçbiri "adalet" etiketine sahip değil. Olacağını da sanmıyorum.

Dördüncü sınıf terk bir ülke bu.

1 yazmadan duramayan var!:

Göz göre göre oldu her şey. Alnımıza kara leke sürüldü. Biz Türküz diyorduk, kimseyi sırtından vurmayız diyorduk. Bize hiç yakışmadı. Devletimize güvendik ama maalesef...

 
Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!