... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

boykotun gerçekten çok kısa tarihi

- Ermeni soykırımı yoktur demekle, Ermeni soykırımı yoktur diyeni içeri atmakla tehdit etmek farklı şeylerdir ve ilki hakkındaki fikrimiz ne olursa olsun ikincisine karşı çıkmaya devam etmek gerekir. Özgürlük adına gerekir, sansüre karşı olmak adına gerekir.

- Ülkemde düşünce özgürlüğüne saygı gösterilmemesi, başka ülkeleri bu konuda yeremeyeceğim anlamına gelmez. Ben şahsen düşünceye saygı gösteren biri olduğum sürece tabi. Çuvaldızı da ülkeme batırıyorum.

- Fransa'nın sikinde olmaması da onları boykot edemeyeceğimiz anlamına gelmez. Ha, adamların parasıyla bir tarafa hayvan gibi fabrika açıp istihdam yaratırken, gidip Tefal'den alışveriş yapmamanın boykot olduğuna inanmıyorum, o ayrı konu.

Umarım meramımı anlatabilmişimdir.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!