... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Konumuz: İş

Hayatımdaki tek mutsuzluğun yaptığım iş olduğunu varsayacak kadar benimle ilgili hiçbir şey bilmeme noktasına kendini indirgemiş ve dolayısıyla benimle sadece bu konuda konuşabilen arkadaşlarım var.

Benimle sadece bu konuda konuşabiliyorlar, çünkü ben de onların bana anlatmadıklarını artık sormuyorum. Konumuz sadece iş, iş kurmak, olası işler, ne kadara geçinebileceğimiz, vesaire. Başka, kişisel hiçbir şey olmaksızın, aynı gökyüzüne bakmadan, şöyle güzel bir filmde uyuklamadan, sahilde çay içmeden veya, vesaire.

Artık yapmadıklarımı giderek daha az düşündüğüm ve daha az mutsuz olduğum doğru. Bu benim için iyi bir gelişme; sanırım gereken ölü soğukluğuna hakkını vererek erişmeye başladım artık. Eh, zamanı gelmişti; ben her şeyi gereğinden çok, gereğinden uzun zamanlara yayarak üzülüyordum zaten.

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!