... yazı kalır.

bellatrix begins: batman gibi değil, anka kuşu gibi!

Türkiye.Burakcan Karamanoğlu; kim vurduya gitmiş bir can daha.

Katili belli olsa da kim vurduya gitti Burakcan. Ölümü 01:40 sularında duyurulurken ancak, saat 01:08'de cesedini bekleyen akbabalara malzeme oldu istemsizce. "Kendi adamlarını öldürüyorlar" demeyeceğim; ölen çocuğa büyük hakaret olur bilip bilmeden katil veya yandaş demek. Bilmiyoruz ki. 

Şimdiye kadar edinilen tüm veriler burada; isteyen okusun:

Tüm bunların üstüne, ölümlerle beslenen bu kalabalık bana "Türkiye'yi yedirmeyecek"miş. Al sen ye hepsini. Al senin olsun Türkiye. Al enlemini, boylamını, jeopolitik önemini. Duble yolun, köprülü kavşakların ve saat kulelerinle sarararak, solarak büyüyen Türkiye'yi; 15 yaşında 16 kg ölen bir çocuğun ardından "borsa etkilenmedi" diyen büyük ustanın yönettiği, insanlığını kaybetmişlerle beraber içine doğduğumuz bu ülkeyi al, koru benden canın pahasına.

Ay yok yok canın olur mu, gencecik çocukların canı pahasına!

0 yazmadan duramayan var!:

Related Posts with Thumbnails

bencileyin

Fotoğrafım
iyiyim, kötüyüm, mutluyum, mutsuzum, güzelim, çirkinim - herkes kadar. çok şey bilir, her şeyi hatırlarım; çöp beyinliyimdir. bana alttan bakarsanız bir tanrı görürsünüz (temsili). müzik dinlerim, sadece yalnızsam veya sarhoşsam bağıra bağıra eşlik ederim; yoksa insanları düşünürüm aslında. ve severim. insanları severim; bazı insanları daha fazla, bazılarını çok çok fazla, boyumdan büyük severim. sonracıma, okurum. bir de yazarım; iyi, kötü, mutlu, mutsuz, güzel, çirkin - herkes kadar.

basılı materyalin hastasıyım!

read the printed word!